KARGO VE GÖNDERİM

Merhaba , Canlı gönderimlerinin büyük bir kısmını şehirler arası otobüs ile yapmaktayız. Bunun sebebi kargo firmalarının canlı hayvan almamasıdır. Canlılara uygun yaşam alanını oluşturarak 17-18 saate kadar Garantili bir şekilde gönderim imkanımız vardır. Ürünler 5 iş günü. Canlı hayvanlar ise 3 iş günü içerisinde gönderilmektedir. Ankara veya çevre yakın illere ise elden teslim imkanımız vardır. Canlı hayvan malzemeleri ise kargo firmaları ile gönderilmektedir. Teslim sürecinde kargo firmalarından teslim alınmayan ürünlere ( Evde olmama durumunda şubeden alınma gibi. ) Ücret İadesi Yapılmamaktadır. Sitemizde Belirtilen Ücretler Kdvsiz fiyatlardır. Faturalı Ürünlerde %18 Kdv Uygulanmaktadır. 

ÜRÜN İADESİ

Bozuk Kırık Çalışmayan ürünlerde birebir değişim imkanımız vardır.

Canlı ve Ürünlerde Memnuniyetsizlik durumunda Canlı hayvanlarda 2 Gün içerisinde Ürünlerde ise 4 gün içerisinde tarafımıza iade talebinizi bildirmeniz gerekmektedir. Bu süre zarfı dışında iade talepleri kabul olmayacaktır. İade işlemlerinde canlı hayvanlarda Otobüs ücreti ürünlerde kargo ücreti müşteriye aittir. Canlılarda sağlık ürünlerde bozulma ve kırık gibi durumlar olmadan ulaşım sağlandığı taktirde 24 saat içerisinde belirteceğiniz Hesap veya İban üzerine iade ücreti yatırılacaktır.

SİPARİŞ TAKİBİ

Vermiş olduğunuz ürün siparişlerinin Kargo takip numaralarını cep numaranıza Mesaj yolu ile gönderiyoruz. İlgili firmanın kargo takip bölümünden yapıyorsunuz. Canlı Hayvan takiplerini ise Şoför/Muavin cep numarası veya Firma numarası ile takip etmeniz mümkün.

 

100% GÜVEN GARANTİSİ

Sitemizde bulunan referanslar kısmından daha önce yapmış olduğumuz sahiplendirmeleri Buraya tıklayarak görebilir bu konu hakkında yeterli bilgi alabilirsiniz.Dilediğiniz taktirde daha önce sahiplendirmiş olduğumuz dostların aileleri ile iletişime geçip memnuniyetlerini öğrenebilirsiniz.

 

ÖDEME İŞLEMİ 

Ürünleri Dilerseniz Havale&Eft Olarak dilerseniz kredi kartı ile 3-6 taksit imkanı ile alabilirsiniz. Sisteme düştüğü anda yukarıda belirttiğimiz gün ve durumlara göre en hızlı şekilde kargoya verilmektedir.Canlı hayvanlarda kapıda ödeme seçeneğimiz yoktur. Ankara'da tanıdığı olan müşterilerimiz gerek ürünleri gerek canlıları bizzat görme şansı vardır. Canlı veya Ürünler İçin Ödeme Yaptıktan Sonra Aşağıdaki alanı doldurup Arayarak veya mesaj atarak bilgilendirme yapınız. Alacağınız ürünün veya canlının tam ücretini yatırınız. Bankaların keseceği Eft-Havale ücretlerinden Firmamız Sorumlu değildir.

 

Finans Bank IBAN:

TR79 0011 1000 0000 0061 4707 02

PTT Hesap No:

15362366

Ufuk Buhar

 
 
 
 
 
 
 
SİPARİŞ VEYA BİLGİ : 
0546 402 20 65

Kişisel Facebook Profilimiz :  https://www.facebook.com/lop.tavsanim  ( Ufuk Buhar )

 

Hollanda Lop Tavşanı Facebook Sayfamız : https://www.facebook.com/loptavsanii

 

Cüce Tavşan Facebook Sayfamız : www.facebook.com/Cüce-Tavşan-Netherland-Dwarf-857406107641445

 

Chincilla Facebook Sayfamız : https://www.facebook.com/chinchilla.tr

Guıneapig Facebook Sayfamız : https://www.facebook.com/guineapigankara

Teddy Lop Facebook Sayfamız : www.facebook.com/Teddy-Lop-Tavşanı-1209267799150408

 

Teşekkürler! Mesaj gönderildi.